Na první úspěch se prý nezapomíná a pro mě to byla v 7 letech pěvecká soutěž Talent Ostrava 2016, kterou jsem vyhrála. Poprvé jsem zde zažila ten pocit, kdy jsem svým zpěvem mohla potěšit i úplně neznámé lidi, kteří o mě do té doby neslyšeli. A už tehdy jsem věděla, že mě to nikdy nepřestane bavit!

Welcome to bio

Od roku 2018 jsem začala s vlastním koncertováním na různých společenských akcích s covery i vlastními písněmi. S těmi mi pomohli naši vynikající hudebníci Petr Harazin z kapely Nebe, Niké Vopálecká, Honza Balcárek a poslední písně mi otextoval Pokáč. První videoklip k písni Parfém spatřil světlo světa v mých jedenácti letech a tato písnička později obsadila zlatou příčku v hitparádě Českého rozhlasu Rádia Junior & vešla do síně slávy.

Za splnění mého hudebního snu považuji léto roku 2023 a turné po našich největších hudebních festivalech - Colours of Ostrava, Votvírák a FM City Fest. A musím říci, že jsem se na nich opravdu našla! Zpívat s živou kapelou a předávat si tu vzájemnou energii s publikem bylo pro mě ze všeho nejvíc. Žádná cena, kterou jsem do té doby dostala, se tomu nevyrovnala, tady jsem byla sama sebou.

Adela's Image

Co mě ale na tom všem nejvíce baví je to, že díky mojí milované rodině můžu procestovat a poznat kus světa a nechat se jím inspirovat. Chci poznat, jak hraje a zpívá „tam venku“, protože vím, že se pořád mám co učit.

No a teď, když dopisuji tyto řádky, mi došlo, že o mé druhé lásce – přírodě, jsem Vám toho moc neřekla… no myslím, že úplně postačí, když řeknu, že jsem skautka. Skauting mi vždy tvořil nádhernou rovnováhu s hudbou, za což jsem moc vděčná. To je o mém vesmíru asi vše, zbytek si musíte najít v mé hudbě :)

Úspěchy a ocenění

Adela logo